EHM Grup

‘ÇİFTÇİLERİN SORUNLARI CHP İKTİDARINDA ÇÖZÜLECEK’

Exper Yaptır Yeni Banner

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ali Rıza Suludere, “Çiftçilerimizin sorunlarını biliyoruz. Bu sorunlar CHP iktidarında çözülecektir” dedi.

Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, beraberinde ilçe Ziraat Odası başkanları ile birlikte CHP İl Başkanı Ali Rıza Suludere’ye “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu. Dün gerçekleştirilen ziyarette Suludere ile bir süre görüşen Sayan, yeni görevinde başarılar diledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP İl Başkanı Ali Rıza Suludere ise çiftçilerin sorunlarına değindi. Çorum’da tarımın daha verimli hale getirilebilmesi için sulanabilir arazilerin tamamının sulanması gerektiğini belirten Suludere, çiftçilerin de eğitilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca vatandaşların köylere geri dönmesini sağlamak amacıyla başlatılacak “300 Koyun” projesini değerlendiren Suludere, “Bu uygulama yine zenginlere yarayacak. Orta düzeyde hayvancılıkla uğraşan kardeşlerimiz en az 200 bin TL’lik faizi nasıl ödeyecek?” dedi.

Parti olarak çiftçilerin sorunlarını iyi bildiklerini ve çözüm noktasında çalışmalar yaptıklarını dile getiren Suludere, “Çiftçilerimizin sorunlarını biliyoruz. Bu sorunlar CHP iktidarında çözülecektir” ifadelerini kullandı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı