EHM Grup

CHP’YE DAVULLU ZURNALI KARŞILAMA

Exper Yaptır

Cumhuriyet Halk partisi Milletvekili Adayları Tufan Köse, Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım, Mehmet Tahtasız, İl ve İlçe kadın kolları, seçim çalışmaları kapsamında Alaca ilçesini ziyaret ettiler.

Seyyare Güzellik Merkezi

Cumhuriyet Halk partisi Milletvekili Adayları CHP Alaca İlçe Başkanı İsmail Çimen ve CHP Alaca ilçe teşkilatı tarafından karşılandılar. CHP Alaca parti binası önünde davul ve zurna ile karşılanan CHP milletvekilleri ve CHP heyeti daha sonra CHP Alaca parti binasında partililerle seçim üzerine istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Toplantıdan hemen sonra CHP Milletvekili Adayları Alaca esnafını ziyaret ettiler. Esnafın beklentilerini ve sorunlarını dinleyen CHP Milletvekili Adayları 24 Hazirandan sonra CHP iktidarında Alacanın devlet yatırımlarından payını alacağını ve artık üvey evlat muamelesi görmeyeceğini ifade ettiler.

Esnaf ziyaretlerinden sonra Alaca Pazar yerinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekilleri Pazarcı esnafı ziyaret ettiler.. Pazarcı esnafını gezerek esnafın dertlerini dinleyen CHP Milletvekilleri Pazarcı esnafı tarafından samimi bir şekilde karşılandılar. Pazar ziyaretlerinden sonra İmat Köyü, Alacahöyük ve Eski yapar köyünde seçim çalışmalarını sürdürdüler. CHP milletvekilleri köylerdeki seçim çalışmaları kapsamında çiftçimiz köylümüz hiç merak etmesin Mazot 3.00 lira olacak herkes ekecek biçecek üretim artacak dediler.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı