HLT Tente

CHP’NİN LOZAN MİTİNGİNE YOĞUN KATILIM

Exper Yaptır

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili Adayları, seçim çalışmaları kapsamında Lozanevler Parkı’nda düzenlenen mitingde mahalle sakinleriyle buluştu.

Bölge sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği miting, yerel sanatçı Ercan Aygün tarafından verilen konser ile başladı.

Mitinge İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Milletvekili Adayları Tufan Köse, Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım, Mehmet Tahtasız, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, İl ve Merkez İlçe Yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetici ve üyeleri, Kale Mahallesi Muhtarı Ali Şahin, Mecitözü İlçe Başkanı Atiye Yaşar ile partililer ve mahalle sakinleri katıldı.

Lozan Parkı’nı dolduran kalabalığa seslenen CHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, 24 Haziran Seçimlerinin önemine dikkat çektiği konuşmasında, seçmenlerden mutlaka sandığa gitmelerini isterken, sayım esnasında da sandıklarının başına giderek, oylarına sahip çıkmalarını istedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Daha sonra söz alan CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız ise Cumhuriyet döneminde gerçekleştirilen yatırımlara bilgiler verirken, 16 yıllık AK Parti iktidarında bu kazanımların özelleştirme adı altında yok pahasına yandaşlara peşkeş çekildiğini anlattı.

CHP Milletvekili Gürsel Yıldırım da Çorum’da 2 vekil çıkarmak için çok az bir oya ihtiyaçları olduğunu belirterek, başka partilere oy kaymasının önüne geçilmesi gerektiğini söyledi.

CHP Milletvekili Burçin Solmaz Polat, adalet için, haksızlığa, yolsuzluğa dur demek için geldiklerini, sarayda saltanat sürenler için halk için geldiklerini ifade etti.

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse de, AK Parti ve MHP’nin çıkardıkları ittifak yasasının kendi ayaklarına dolandığını belirterek, “Bu Devlet Bahçeli’ye teşekkür etmek lazım. Her ne saikle olursa olsun, çıkardığı erken seçimle bize bu zalim iktidardan kurtulma fırsatı verdi. İnanıyorum ki, 24 Haziran’da bu iktidardan kurtulacağız” şeklinde konuştu.

Miting konuşmaların ardından halaylar çekilmesi ve kına gecesi ekibinin gösterisi ile son buldu.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı