Özel Elitpark Hastanesi

CHP’DEN TİCARET BORSASI’NA ZİYARETİ

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, CHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender ve CHP Basın Sorumlusu İlhami Türksal, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Çorum Ticaret Borsasını ziyaret ettiler.

CHP Heyetini Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat karşıladı. CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ziyarette şunları dile getirdi;” CHP Genel Merkezi tarafından 81 ilde ekonomik kriz ve krizin etkilerini araştırmak üzere komisyonlar kurulduğunu, Çorumdaki ekonomik kriz ve etkilerini araştırmak üzere CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ve kendisinin görevlendirildiğini söyledi.”

Seyyare Güzellik Merkezi

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere; “yaşanan ekonomik krizin çorumda etiklerini ve Çorumlu üreticinin beklenti ve sorunlarını rapor halinde CHP Genel merkezine ileteceğini söyledi.

Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat yaşanan ekonomik kriz ve Çorumda üreticilerin durumu ve beklentileri hakkında CHP heyetine kapsamlı bilgi verdi.

Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP heyetine teşekkür etti.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı