Exper Yaptır

CHP’DEN OTOMOBİL FABRİKASINA TAM DESTEK

CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi Volkswagen’in Türkiye’de yapmayı planladığı otomobil fabrikasının Çorum’a kazandırılması için yapılan girişimlerden memnun olduğunu ve her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.

Volkswagen’in Türkiye’ye yapacağı yatırımla ilgili süreci yakından takip ettiğini belirten CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi konuşmasına şöyle devam etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

“Volkswagen’in Türkiye’ye yapacağı yatırım en çok Çorum’a yakışır. Çorum’da otomotiv sektörüne yönelik büyük bir adım atılmış olacak. Bu yatırım Çorum’un yükselen ve büyüyen sanayisi için çok büyük bir fırsat olacak. Binlerce kişiye iş imkânı doğacak ve çorumda işsizliğin azalması yönünde ciddi katkılar sağlayacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak her türlü siyasi desteğe hazırız.

Çorum coğrafi konumu sebebiyle birçok bölgeye merkez konumundadır. Anadolu’nun yükselen yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu sebeple Çorum bir otomobil fabrikasının kurulması için Çorum her anlamda hazırdır. Bu değerli girişimlerinden dolayı iş adamımız Ahmet AHLATÇI’ya teşekkür ediyorum.

Bu önemli yatırımı gündeme getirerek kamuoyu oluşturulmasında emek veren yerel basın mensuplarımıza ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı