HLT Tente

CHP’DEN CUMHURİYET BALOSU

Exper Yaptır

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin 95. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Cumhuriyet balosu gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz Pazartesi günü bir restoranda düzenlenen baloya, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, CHP’li Belediye Başkanları, CHP İlçe Başkanları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyelerinin yanı sıra çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi ile partililer katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan baloda ilk olarak CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Topkül ve Başkan Yardımcısı Bağdat Erzurumlu ile birlikte salonda bulunan konuklara Andımız’ı okuttu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Daha sonra kürsüye gelen CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, davetlilerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Ardından söz alan CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ise Türkiye’nin, Cumhuriyet tarihinin en zor günlerini yaşadığını belirtti.

“Atatürk ve Cumhuriyet” konulu sinevizyon gösteriminin ardından balo, sanatçı Pelin Üstün’ün, saz arkadaşları Ercan Aygün, Hakan Katı ve Dinçer Şimşek eşliğinde birbirinden güzel şarkı ve türküler seslendirmesiyle devam etti. (Ahmet Temelci)

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı