HLT Tente

CHP ŞEHİT AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Exper Yaptır

CHP il başkanı Ali Rıza SULUDERE ve CHP il yönetim kurulu üyeleri Suriye’nin kuzeyindeki Şeyh Horoz bölgesinde terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen saldırı sonucu isabet alan tankta bulunan 26 yaşındaki Tankçı Uzman Onbaşı Halil İbrahim Aygül’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Seyyare Güzellik Merkezi

Geçtiğimiz hafta içeresinde Zeytin Dalı Harekatı ile Suriye’ye giren Türk ordusunun Çorumlu neferi Halil İbrahim Aygül hain saldırı sonucu isabet alan tankta şehit olan 5 askerden birisiydi. Şehit askerin ailesini evinde ziyaret ederek yalnız bırakmayan ve acılarını paylaşan CHP Çorum il başka ve yönetim kurulu üyeleri aileye taziyede bulundu. Taziyede şehit askerin ruhuna dualar okundu.

CHP Çorum İl başkanı Ali Rıza Suludere taziye ziyaretinde şunları dile getirdi; ‘’ CHP il örgütü olarak şehit ailemizin acısını paylaştık, vatan toprağı kutsaldır, askerimiz en yüce olan şehitlik mertebesine erişmiştir. Aileye sabır diledik ve şehidimize Allahtan rahmet diledik, Mehmetçikler var olduğu sürece birlik ve beraberlik bu ülkenin vazgeçilmezi olmaya devam edecektir. CHP olarak şehitlerimize ve şehit ailelerimizin her daim yanında olduk ve olmayada devam edeceğiz’’ dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı