Exper Yaptır

CHP OSMANCIKTA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Cumhuriyet Halk partisi Milletvekili Adayları Tufan Köse, Burçin Solmaz Polat, Gürsel Yıldırım, Mehmet Tahtasız, İl ve İlçe kadın kolları, seçim çalışmaları kapsamında Osmancık ilçesini ziyaret ettiler.
Cumhuriyet Halk partisi Milletvekili Adayları CHP Osmancık İlçe Başkanı Sadık Eker ve CHP Osmancık ilçe teşkilatı tarafından karşılandılar. CHP Osmancık parti binasında partililerle seçim üzerine istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Toplantıdan hemen sonra CHP Milletvekili Adayları Osmancık esnafını tek tek ziyaret etti. Esnafın beklentilerini ve sorunlarını dinleyen CHP Milletvekili Adayları 24 Hazirandan sonra Osmancık bir turizm ilçesi olacak tarihi güzelliği ve eşsiz manzarasının turizme açılması gerektiğini ve Osmancığın bir turizm merkezi olması için plan ve projeleri hayata geçireceklerini söylediler.
Esnaf ziyaretlerinden sonra Osmancık Pazar yerinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP Milletvekilleri Pazarcı esnafı ile bir araya geldiler. Pazarcı esnafını tek tek gezerek esnafın dertlerini dinleyen CHP Milletvekilleri Pazarcı esnafı tarafından çok sıcak ve samimi bir şekilde karşılandılar. Pazar ziyaretlerinden sonra Osmancığa bağlı Çampınar köyü, Başpınar köyü, İncesu köyü, Kargı köyünü ziyaret eden CHP Milletvekilleri köylünün sorunlarını ve beklentilerini dinlediler ve Çampınar’da konuşan CHP milletvekilleri çiftçiye müjdemizdir CHP iktidarında Mazot 3.00 lira olacak ve Geçici tarım işçilerinin sosyal güvenliği devlet tarafından sağlanacak dediler.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı