Exper Yaptır

CHP KADIN KOLLARI ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE KÖY ENSTİTÜLÜ ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ

CHP Çorum Kadın Kolları, 24 Kasım Öğretmenler Gününde emekli öğretmenleri ziyaret ederek, günlerini kutlayıp birer çiçek takdim etti.

CHP Çorum İl Kadın Kolları Başkanı Gülhan Eke önderliğinde CHP’li kadınlar, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Çorum’daki Köy Enstitü kökenli emekli öğretmenleri ziyaret ederek öğretmenler günlerini kutladılar.

CHP’li kadınlar, günlerini kutladıkları emekli öğretmenlere birer çiçek takdim ettiler.

Emekli öğretmenlerin günlerini kutlayan CHP Kadın Kolları Başkanı Gülhan Eke,  “Hepimizin üzerinde emeği olan siz değerli öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Güneş ve İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Temam Çakar ve Seliha Beker’in de eşlik ettiği ziyarettin ilk durağı; Hasan oğlan Köy Enstitüsü mezunlarından emekli öğretmen Ali Nazmi Er’in Yeniyol Mahallesi’ndeki evi oldu.

Hasan oğlan Köy Enstitüsü’nün 1951 yılı mezunlarından, emekli gazeteci Bilhan Er ve CHP Eski İl yöneticilerinden Ümit Er’in de babası olan 88 yaşındaki emekli öğretmen Ali Nazmi Er, ziyaretten dolayı CHP’li kadınlara teşekkür etti.

Hoş bir ortamda geçen ziyarette Köy Enstitüleri ile ilgili anılarını da tazeleyen emekli öğretmen Ali Nazmi Er, ‘Köy Enstitüleri kapatılmasaydı, Türkiye bugün daha bir iyi noktada olurdu.’ diye konuştu.

CHP’li Kadınlar, daha sonra Bahçelievler Mahallesi’nde ikamet eden Hasan oğlan Enstitüsü mezunlarından emekli öğretmenler Ali Rıza Taşkırdı, Ali Öztürk (90) ve Hamdi Şentürk’ü ziyaret ederek, günlerini kutlayıp, birer çiçek takdim ettiler.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı