Exper Yaptır

CEYLAN SÖZÜNÜ TUTTU

AK Parti Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ahmet Sami Ceylan, İsmail Kakaç İlkokulu halk oyunları ekibine verdiği folklor kıyafeti sözünü yerine getirdi.

İsmail Kakaç İlkokulu’nu ziyaret eden AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, okula gelişinde veliler ve öğrenciler tarafından alkışlarla karşılandı.

Ziyarette Ceylan’a, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük ve şube müdürleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak da eşlik etti.

Ceylan daha sonra da öğrencilerle görüştü. Özellikle de Halk Oyunlarında altın madalya kazanan öğrencilerle yakından ilgilenen Ceylan, öğrencileri tebrik etti.

Okul konferans Salonu’nda ise ödül töreni düzenlendi. Tören okul müdürünün açış konuşmasıyla başladı. Ardından da Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük kürsüye gelerek selamlama konuşması yaptı.

Seyyare Güzellik Merkezi

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar da okul idarecilerine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Son olarak da Milletvekili Ahmet Sami Ceylan kürsüye geldi. Ceylan, vatanını, milletini, bayrağını sevenden kimseye zarar gelmeyeceğini kaydetti. Eğitimin aileden başladığına dikkat çeken Ceylan, Türkiye’de eğitim düzeyinin geldiği noktayı anlatırken, Suriye’de devam eden Afrin operasyonlarından da bahsetti.

Ceylan, konuşmasının ardından da düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere bisiklet hediye etti.

Törende protokol üyeleri tarafından dereceye giren diğer öğrencilere de çeşitli hediyeler verildi.

Ceylan daha sonra da okulun halk oyunları ekibi için sözünü verdiği folklor kıyafetlerini teslim etti.

Teslim töreninde özellikle de öğrenciler verdiği destekten dolayı Milletvekili Ceylan’a teşekkür etti.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı