EHM Grup

CEYLAN, GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Exper Yaptır Yeni Banner

AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Atıl Üzelgün Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan ulu çınarlarla bir araya geldi.

Milletvekili Ceylan, beraberinde Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile İl Müdürü Yahya Çoban ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Eyüp Arslan ile birlikte Atıl Üzelgün Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyarette ulu çınarlarla sohbet etme imkanı bulan Milletvekili Ceylan, sorun ve talepleri de dinledi.

Milletvekili Ceylan ile görüşme imkanı bulan huzurevinde kalan Kadir Atıcı, verilen hizmetten memnun olduklarını dile getirdi. Atıcı, “Buradaki hizmetten çok memnunuz. Ama asıl olan çocuklarımız için ne yaptığımızdır. Çocuklarımız için daha çok çalışmalısınız” dedi.

Milletvekili Ceylan ise hükümetin güçlü olduğunu, gelecek nesiller için daha güzel yatırımlara imza atacaklarını ifade etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ayrıca ziyarette Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, duygulu anlar yaşadı. Yıllardır kardeşi Nurettin’i görmediğini ve hasretle beklediğini dile getiren 80 yaşındaki Sebahat Balaban, Ceylan’ı duygulandırdı.

Yaşlı kadın ile yakından ilgilenen Ceylan, gözyaşlarına da hakim olmadı. Ceylan, Sebahat Balaban’ın  kardeşinin bulunması için de İl Müdürü Çoban’a talimat verdi.

Daha sonra Milletvekili Ceylan, bir basın toplantısı düzenleyerek toplumun dezavatanjlı kesimlerine yönelik hizmetlerden bahsetti.

Ardından milletvekili Ceylan, Türkiye şampiyonasında Çorum’u temsil edecek olan Atıl Üzelgün Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Bocce takımı ile bir araya geldi. Burada yaşlılarla bocce oynayan Ceylan, daha sonra takım üyelerine çeşitli hediyeler verdi.

Ceylan, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından huzurevinden ayrıldı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı