Exper Yaptır

ÇESOB BAŞKANLAR KURULU YOZGAT’TA TOPLANDI

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB)’a bağlı il ve ilçelerin esnaf odası başkanları 2018 yılı Başkanlar Kurulu toplantısı için Yozgat’ın Sorgun ilçesinde bir araya geldi.

Safa Otel’de gerçekleştirilen toplantıyaBirlik Başkanı Recep Gür Başkanlık ederken, Başkan Yardımcılığı’nı Birlik Başkan Vekili Erdal Kolaylı, Katip üyeliklerini ise Erdoğan Yılmaz ve Halil Gürbüzer yaptı. Toplantıda esnaf odası başkanları sorunlarını masaya yatırdı. Toplantıya katılımın ise yoğun olduğu gözlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Başkanlar Kurulu’nda daha sonra gündem maddelerine geçildi. ÇESOB’un 2018 yılı faaliyetleri Birlik Genel Sekreteri Yakup Arslan tarafından okundu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Oda Başkanlarının sorunlarını dinleyen ÇESOB Başkanı Recep Gür, bugüne kadar her odaya aynı ve eşit mesafede yaklaştıklarının altını özellikle çizerken, “Esnaf odalarımızın ve oda üyelerimizin zor şartlar altında iş yaptığını biliyoruz. Onların hak ve menfaatlerini korumak ve kollamak için ekibimle birlikte özveriyle çalışıyoruz. Hiç kimseye kırgın ve küs değiliz. Bizler seçilmiş insanlarız. Sizler bizim yanımızda olur ve bizlere güç verirseniz Esnaf Odaları Birliğimiz daha güçlü olur. Güç birlikten doğar” dedi.

Birlik ve beraberliğiher zaman korumaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Gür, “Eğer şayet bizim eksiklerimiz var ise onları siz tamamlamaya çalışınız. Bundan sonraki süreçte daha sık bir araya gelerek sorunlarımızı istişare etmeye özen göstereceğiz. Yılda bir defa toplanan Başkanlar Kurulu toplantımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Toplantı sonunda ise birlik ve beraberlik örneği sergilenerek, toplu hatıra fotoğrafı çekinildi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı