HLT Tente

ÇATALHAVUZ’DA KANALİZASYON HATTI YENİLENİYOR

Exper Yaptır

Çorum Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Çatalhavuz 12.Sokak üzerinde bulunan kanalizasyon hattı yenileniyor.

Seyyare Güzellik Merkezi

Şehrin dört bir yanında asfalt çalışmalarının yanı sıra alt yapı çalışmalarını da sürdürüyoruz diyen Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Çatalhavuz 12.Sokak’ta kanalizasyon hattı yenileme çalışmamız devam ediyor. Kentleşmeyle birlikte mevcut ihtiyacı karşılamak için bir yandan eskiyen ve deforme olan hatları yeniliyoruz. Altyapıda revizyonun yanı sıra hat temizliği, kanalizasyon baca temizliği ve menfez yapımı gibi bakım çalışmaları da yapıyoruz. Çorum Belediyesi olarak hedefimiz vatandaşa sorunsuz bir alt yapı sunmak dedi.

Zahir, “Çatalhavuz 12.Sokakta mevcut hatta eğim problemi ve yol zemininde meydana gelen oturmalardan dolayı kanalizasyon hattının yenilenmesi gerektiğine kanaat getirdik ve bu bağlamda çalışmalarımıza başladık. Q300’lük beton borular ile kanalizasyon hattını yenilemiş olacağız. Çalışmalarımızı vatandaşlarımızı en az mağdur edecek şekilde yürütüyoruz” dedi.

 

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı