Özel Elitpark Hastanesi

ÇALYAYLALI ESNAFINDAN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ

Çorum merkeze bağlı Çalyayla köyü esnafı birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi.
Çalyayla Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından ÇESOB’ta verilen yemeğe kendisi de Çalyaylalı olan Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun başta olmak üzere, Dernek Başkanı Hüseyin Taş, Dernek Yöneticileri Erçetin Subay, Haydar Altunkaya, Mustafa Güreli ve Halil Şeker ile çok sayıda esnaf ve sanatkar katıldı.

Çalyayla esnafının güzel bir dayanışma örneği gösterdiği yemeğe katılım yoğun olurken, yemek sonrası bir konuşma yapan Çalyayla Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Taş, yemeğe katılımlarından dolayı tüm Çalyaylalı esnaf ve sanatkarlara teşekkür etti.
Köylerinin yüzakı olan esnaf ve sanatkarları bir arada görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Taş, Çalyaylalı esnafı kaynaştırmak, tanıştırmak ve dostluklarını pekiştirmek amacıyla böyle bir yemek organizasyonu düzenlediklerini söyledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Hüseyin Taş ayrıca, 9 Mart Cumartesi günü saat 19.00’da Çırağan Düğün Salonu’nda bölgelerinde bulunan Haydar-ı Sultan Türbesi’nin yararına yapacakları dayanışma gecesine tüm Çalyayla Köyü sakinlerini davet etti.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı