Exper Yaptır

ÇALYAYLA’DA HÜSEYİN TAŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Çalyayla Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin 2018 yılı Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

Dernek binasında gerçekleştirilen Genel Kurula üyeler yoğun ilgi gösterdi. Genel Kurul’da mevcut Dernek Başkanı Hüseyin Taş tekrar seçilerek, güven tazeledi.

Genel Kurulun Divan Başkanlığını Hasan Kızıltepe yaparken, katip üyeliklerini ise Necmettin Uzun ve İdris Ceyhani yaptı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurula ÇESOB Başkan Vekili Erdal Kolaylı, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, Kahveciler ve İnternetçiler Odası Başkanı Nesimi Özkubat ile Köy Muhtarı Yüksel Güreli de misafir olarak katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Genel Kurul’da konuşan Dernek Başkanı Hüseyin Taş, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, tüm köy sakinlerini derneğe sahip çıkmaya davet etti. Dernek Başkanlığı boyunca köylerini daha yaşanabilir hale getirmek için çalıştıklarını belirten Taş, yeni dönemde dernek olarak yardıma muhtaç öğrencilere burs vereceklerinin de altını çizdi. Hüseyin Taş ayrıca, Ankara derneklerinin faal olmadığını da belirterek, Çorum’u merkez yapmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından faaliyet raporu ve gelir-gider bilançolarının okunup ibrasıyla birlikte seçimlere geçildi. Tek liste halinde gerçekleştirilen seçimde Hüseyin Taş Başkanlığı’nda ki Çalyayla Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Yönetim Kurulu Erçetin Subay, Haydar Altunkaya, Mustafa Güreli ve Halil Şeker’den oluşurken, Denetim Kurulu ise Aydın Akdeniz, Kamil Altunkaya ve Ali Karabacak’tan oluştu. (Haber Merkezi)

 

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı