Exper Yaptır

BUNUN HESABINI ALLAH SORAR!

İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, 4 yıla yakın zamandır il Genel Meclisi üyeliği yaptıklarını ve seçenlere karşı sorumlulukları bulunduğunu belirterek, kendilerini seçenlerin haklarını aramaları gerektiğini söyledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Meclis üyelerinin alnının akıyla 24 saat esasına göre çalıştıklarını kaydeden Kaya, devletin malını en iyi şekilde değerlendirdiklerini ve yapılan işlerde veremeyecekleri hesap olmadığını vurguladı.

Geçen haftalarda asfalt plenti tesisinin kurulduğunu ve bu tesisin devletin malını israf etmek için kurulmadığını kaydeden Halil İbrahim Kaya, Düvenci grup yolunun 1 yıl önce alt zemininin yapılarak asfaltlandığını bunun yapılırken de profesyonel teknikler kullanıldığını kaydederek, ısrarlı eleştirilere rağmen Düvenci yolunun sıcak asfalt yapıldığını dile getirdi. Üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen bu yolun tekrar asfaltlanmasını israf olarak gördüklerini anlatan Kaya, “İsrafı önlemeye ne meclis üyelerimizin ne de benim gücüm yetmedi. Asfaltlanan kesim 7 kilometrelik bir yol ve maliyeti 1.5 milyon liraya yakın. Bu israfın hesabını Allah da sorar insanlar da sorar. Bozulmamış asfaltın üzerine yeniden asfalt atmak doğru değil” dedi.

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı