HLT Tente

BUNALIMA GİREN GENÇ ÇATIYA ÇIKTI

Exper Yaptır

Çorum’da ailevi problemleri bulunan İbrahim T. isimli genç, inşaatın çatısına çıkarak, intihar girişiminde bulundu.  Polisin saatler süren ikna çabası sonrasında intihardan vazgeçirilen İbrahim T. itfaiye merdiveni ile çatan indirildi.

Olay Gülabibey Mahallesi Anıtevler 4’üncü sokakta meydana geldi. İddiaya göre, ailevi problemleri nedeniyle bunalıma giren 30 yaşlarındaki İbrahim T. isimli genç, Bağ-Kur Çorum İl Müdürlüğü yanındaki 6 katlı inşaatın çatısına çıktı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri, 112 sağlık ekibi ve itfaiye müdürlüğü ekipleri sevk edildi.

Seyyare Güzellik Merkezi

İtfaiye merdiveni ile inşaatın çatısına yaklaşan polis İbrahim T. ile konuştu.  Polise, ayrılmak üzere olduğu eşi ve çocuğunun kayın pederi tarafından götürüldüğü ve kendisine gösterilmediğini iddia eden İbrahim T., çocuğunu görmek istediğini söyledi. Polis ekipleri İbrahim T.’yi intihardan vazgeçirmek için yoğun çaba gösterdi.

Polis ekipleri çatıdan inmesi halinde kendisini çocuğu görüştürme sözü verdi. Polisin yaklaşık 3 saat süren ikna çabaları olumlu sonuç verince, İbrahim T. itfaiye merdiveni ile çatıdan indirildi. İbrahim T. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı