Exper Yaptır

BU PARTİ MİLLETE HİZMET İÇİN AÇILDI

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, “Bu parti millete hizmet için açıldı. Milletle beraber yola çıktı” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Dün gerçekleştirilen ilçe başkanları toplantısında bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Mart ayındaki seçimlerde kentteki 16 belediyenin tamamını da almak için çalışacaklarını belirtti. Ceylan, “Türkiye AK Parti belediyeciliğiyle cumhurbaşkanımızın 90’lı yıllarda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla tanıştı. 2001 yılından sonra da Türkiye’de ilk AK Parti belediyeciliği Çorum’da başlamış oldu. Daha sonra da dalga dalga yayıldı. 3 dönemde Türkiye’de AK Parti belediyeciliğiyle şehirlerimiz çok şey kazandı. 2019’da yeniden sandık başına gideceğiz. Bu süreçte biz Çorum’da 16 belediyemizin tamamını almak için çalışacağız. AK Parti’nin hizmetlerinden ilçelerimizdeki kardeşlerimizin de yararlanmasını sağlamak istiyoruz” dedi.

AK Parti kurulduğunda milletle beraber yola çıktıklarını kaydeden Ceylan, “Bulunduğumuz konumda içte ve dışta bizleri yıpratmak isteyen, 16 yıldır hizmet sevdamızı söndürmeye çalışanları, yapılan algı operasyonlarına cevabı sandıkta milletimiz verecektir. Bu parti millete hizmet için açıldı. Milletle beraber yola çıktı” şeklinde konuştu.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı