Esmahal

Bu Ağacı Görenler Şaşıp Kalıyor!

Çorumgaz

Çorum’da, Kunduzhan mahallesinde tek katlı evin duvarından çıkan ağacın dalları, yoldan gelip geçen vatandaşlarda şaşkınlık yaratıyor.

Kunduzhan mahallesinin yıkılmaya yüz tutmuş sokakları arasında gezerken gözünüze çarpan, tek katlı evin duvarında, sadece dallarının görüldüğü armut ağacı ilgiyi üzerine çekiyor.Iraklı bir ailenin yaşadığı ev içerisinden çıkan ağacın dalları çatıya kadar uzanırken, ilginç fotoğraf kareleri de sergiliyor.

Mahalle sakinleri,ağacın kuruduğunu daha önceleri ağacın yeşil bir şekilde hayatını sürdürdüğünü söyledi.İnsanların gelip geçerken buraya mutlaka uğrayarak bir kare de olsa mutlaka burada bir fotoğraf çektiğini ifade etti.İnanışa göre burada Armutlu Dede türbesinin burada olduğunu, burayı bilen vatandaşların burada dua etmeyi de ihmal etmediklerini kaydetti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Bu ağacı ilk kez görenlerde ise bu ağacın gövdesinin nerede olduğu konusunda tereddüt yaşıyor.Böyle yüksek bir ağacın büyük bir gövdesinin olabileceği düşünülürken, yapılan incelemelerde şaşkınlık yaşanılıyor.Çünkü ağacın içinden çıktığı duvarın da oldukça ince yapılmış  bir duvar olduğu aktarılıyor.

Sosyal medyada da büyük ilgi gören bu ağaç,yoldan gelip geçenlerin çektikleri fotoğraflarla beraber çeşitli yorumlara da neden oluyor.

 

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Korumalı İçerik!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı