Exper Yaptır

BİLAL ERDOĞAN, AŞGIN’I KUTLADI

İlim Yayma Vakfı Vefa Yurdu mezunlarının bu yıl 14’üncüsünü düzenlediği İstanbul VEFADER Buluşması’na katılan, AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın yoğun bir ilgiyle karşılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan da, yakın ilgi gösterdiği Aşgın’ı tebrik ederek, başarı dileklerini aktardı.

14 yıldır geleneksel olarak devam ettirilen VEFA İlim Yayma Mezunları 1 Ocak Buluşması, çok sayıda mezunun katılımıyla gerçekleştirildi. Geleneksel buluşmaya katılanlar arasında Bilal Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, AK Parti Gurup Başkanvekili Çankırı Milletvekili Emin Abraşoğlu, TBMM Divan Üyesi Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün, Vefader Başkanı Mücahit Yentür, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Zeytinburnu AK Parti Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy ve çok sayıda davetli yer aldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Vefa mezunlarının hasret giderip sohbet etme fırsatı bulduğu buluşmada, tüm mezunlar, Aşgın’ın adaylığı ile ilgili duyduğu memnuniyetlerini belirterek, Halil İbrahim Aşgın’ın Çorum’a başarılı ve güzel hizmetler yapacağına dair inançlarını paylaştı.

Aşgın, VEFADER yetkililerine organizasyon için teşekkür ederken, “Dostlarla bir araya gelmenin hazzını yaşadık. Çıktığımız hizmet yolunda bizim için dua eden ve desteklerini belirten dostlarımızın varlığı, benim için ayrı bir şükür kaynağıdır. Öğrencilik yıllarımızın en kıymetli anılarını paylaştığımız arkadaşlarla, aradan geçen yıllara rağmen aynı muhabbet ve samimiyette olmak, arkadaşlık değerlerini korumak büyük bir mutluluk.” dedi. (Haber Merkezi)

 

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı