Exper Yaptır

BERABER HAREKET EDECEKLER

AK Parti’nin 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Çorum Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Dr. Halil İbrahim Aşgın seçim çalışmalarına hızlı başladı.

Aşgın, bugün AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Gençlik Kolları İl Başkanı Muhammet Fatih Temur ve partililer ile birlikte Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yabacıoğlu, Alper Zahir ve Turhan Candan ile AK Parti Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkan adayı Aşgın ve Belediye Başkanı Zeki Gül karşılıklı olarak bir birlerine çiçek takdim ettiler.

Ziyarette ilk söz alan İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, aday adaylığı süreciyle ilgili yaşanan gelişmeleri anlatırken, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde rekor bir oyla Çorum Belediye Başkanlığını yeniden kazanacaklarını dile getirdi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Halil İbrahim Aşgın’dan da övgüyle bahseden Karadağ, aday adayları arasında Halil İbrahim Aşgın’ın en iyi belediye başkanlığını yapacağına yürekten inandığını vurguladı.

Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın ise, tüm parti teşkilatlarıyla el ele verip, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri rekor oyla seçimden galip ayrılacaklarına inandığını ifade etti.

Aşgın, 31 Mart’a kadar belediye başkanı olan Zeki Gül’ün emrinde olacaklarını ve elele verip gönül belediyeciliğinin gereğini yerine getirmek için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Belediye Başkanı Zeki Gül de, gece-gündüz demeden yapabildikleri hizmetleri Çorumluların emrine sunduklarını belirterek, 31 Mart’a kadar da hizmetlerin aksatılmadan devam edeceğini söyledi

Gül, Aşgın’ı yakinen tanıdığını ve başarılı olacağına adı gibi inandığını da sözlerine eklerken, “sonuç ne olursa olsun, hayır olsun” diyerek sözlerine tamamladı.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı