Exper Yaptır

“BENDE, GENÇLİĞİN AYRI BİR YERİ VAR”

AK Parti’den, Çorum Belediye Başkan aday adayı olan Eyüp Arslan,  AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur’u ziyaret etti.

Parti içinde 2003 yılından bugüne kadar birçok önemli görevde bulunan Arslan, siyaset hayatına ilk olarak gençlik kolları ile başladığını ifade ederek, AK gençliğin içinden gelen birisi olduğunu söyledi.

2009 – 2012 yılları arası Çorum AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulunduğunu hatırlan Arslan, “Görevde bulunduğu bu süre içerisinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın düşlediği gençliği Çorum’da inşa etmek için çalıştım. Sizlerin de bu yolda ilerlemesi bizleri oldukça memnun ediyor” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Siyasette önemli görevlerde bulunduğu 15 yıllık tecrübesi ile Çorum Belediyesi’ne talip olduğunu kaydeden Arslan, “Benim gözümde her zaman gençler ayrı bir yerde olacaktır” şeklinde konuştu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ise, “Çorum AK gençliğin abisi olan birinin Belediye’ye aday adayı olması bizleri son derece mutlu etmiştir” dedi.

Aday adaylığı sürecinde Arslan’a başarılar dileyen Temur, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerden AK Parti’nin zaferle çıkacağına inandığını söyledi.

 

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı