HLT Tente

BELEDİYEYE YEŞİL ALAN ÇAĞRISI

Exper Yaptır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer ve Parti Meclis Üyesi Ali Öztunç, Çorum’u ziyaret etti.

CHP İl Başkanlığı’nda bir basın toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, CHP İl Başkanı Ali Rıza Suludere, Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, Kadın Kolları Başkanı Gülhan Eke, ilçe başkanları ile yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Toplantıda açılış konuşmasını yapan CHP İl Başkanı Ali Rıza Suludere, AK Parti iktidarının 2019 yılındaki seçimleri kazanmak için çözüm arayışına girdiğini ifade etti.

Suludere’nin ardından söz alan CHP Parti Meclis Üyesi Ali Öztunç, çözüm sürecine, FETÖ işbirliğine ve Beşşar Esad konularına değindi. Sürece ilişkin AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Aldatıldık” sözlerini hatırlatan Öztunç, “Ben hayatımda bu kadar aldatılan iktidar görmedim. Resmen boynuzlu iktidar bunlar” dedi.

Daha sonrasında toplantı CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer’in açıklamalarıyla devam etti. Konuşmasında Çorum’daki askeri bölgeye yapılacak TOKİ konutlarına değinen Biçer, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Askeri alanlar yeşil alan olacak” sözlerini hatırlattı. Çorum Belediyesi’ne seslenen Biçer, “Gelin burayı Çorumluların nefes alabileceği, oturup çay içebileceği bir yeşil alana dönüştürelim” dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı