EHM Grup

BELEDİYE’DEN SANAYİDE KAPSAMLI TEMİZLİK

Exper Yaptır

Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler haftasonu Çorum Sanayi Sitesi’nde kapsamlı bakım ve temizlik çalışması yaptı.

Çorum Belediyesi, hafta sonu sanayi sitesine adeta çıkartma yaptı. Temizlik İşleri Ekipleri sanayi sitesini dört koldan temizlerken, esnafında takdirini kazandı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ait araç ve ekiplerin sitenin dört bir yanında yaptığı temizlik çalışmalarına Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun da eşlik etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çorum Belediyesi’ne bağlı temizlik görevlileri tarafından baştan aşağı temizlenen Çorum Sanayi Sitesi, artık daha yaşanılır bir görünüme kavuşurken, belediyenin bu uygulamasından oldukça memnun kalan esnaflar ise sanayinin temizlenmesi noktasında girişimlerde bulunan Oda Başkanı Necmettin Uzun’a teşekkür ettiler.

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Uzun ise, Çorum Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafların her şeyin en iyisine layık olduğunu belirterek, Oda olarak her türlü talep ve isteklerini geri çevirmeyen başta Belediye Başkanı Zeki Gül olmak üzere Başkan Yardımcıları Alper Zahir, Turhan Candan ve Ahmet Yabacıoğlu’na ayrı ayrı teşekkür etti.

Diğer yandan Temizlik İşleri ekipleri aşağı sanayi de de kapsamlı bir temizlik çalışması yaptı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı