HLT Tente

BELEDİYE, ULU ÇINARLARIN HER ZAMAN YANINDA

Exper Yaptır

14 kişiden oluşan 7 ekiple günde 14 evin temizliğinin yapıldığını belirten Belediye Başkanı Zeki Gül, Ulu Çınarları mutlu etmenin ve onların hayır dualarını almalarının kendileri için çok önemli olduğunu ifade etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Başkan Gül; “Sosyal belediyecilik çalışmalarımızın önemli adımlarından birisi olan evde temizlik hizmeti ile ulu çınarlarımızın evini temizliyoruz. Toplumun temel taşları olan yaşlılara belediyenin sıcak yüzünü göstermeye çalışıyoruz. Ayda ortalama 300 evin temizliğini yapıyoruz. Yaşlılarımızı ziyaret edip onların hayır dualarını alıyoruz. Bunun yanı sıra uzun süredir devam eden evde temizlik hizmetlerinin yanında varsa yemek ihtiyaçlarını yardımcı oluyoruz. Yaşlılarımızın evlerinde cam temizliği, halı ve koltukların temizliği, mutfak temizlikleri yapılıyor. Yani bir evin ihtiyacı olan tüm genel temizliği yapıyoruz” dedi.

Çorum Belediyesi’nin evde bakım hizmeti alan Nadire Aras ise rahatsızlığı nedeniyle temizlik yapamadığını Çorum Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gelerek evinin tüm temizlik ihtiyacını giderdiğini belirtti. Belediye yetkilerine teşekkür etti.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı