EHM Grup

Belediye İki Açılış Birden Yaptı

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Aile Eğitim ve Danışmanlık Merkezi ile Güngörmüşler Sosyal Tesisleri düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Restore edilen Abbasoğlu Konağı’nda gerçekleşen törene Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Ak Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve davetliler katıldı.

Seçim döneminde verdikleri sözleri yerine getirdiklerini vurgulayan Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Çorum Belediyesi tarafından restore edildikten sonra Aile Eğitim ve Danışmanlık Merkezi haline getirilen Abbasoğlu Konağının bundan sonra Çorum halkına en güzel şekilde hizmet vereceğini ifade etti.

Aile Eğitim Merkezinde bireysel danışmanlık hizmetleri, grup terapileri ve eğitim seminerleri gibi önemli çalışmalar yapacaklarını belirten Aşgın, “Aile yapımızın güçlendirilmesine yönelik çalışmalarımıza özel önem veriyoruz” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Velipaşa Hanı ve Ayakkabıcılar Arastası ve Çorum Kalesinin restorasyonuyla ilgili projeler hakkında da bilgi veren Aşgın, Çorum’un tarihi dokusunun korunmasına yönelik çalışmalara önem verdiklerini vurguladı.

Başkan Aşgın, Aile Eğitim ve Danışmanlık Merkezi ile Çorum Belediyesi Güngörmüşler Sosyal Tesislerinin açılışına tüm Çorum halkını davet etti.

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu da yaptıkları konuşmada Çorum Belediyesi’ne teşekkür etti.

Tören sırasında aniden sağanak yağmur bastırınca tören sona erdirildi. Tesislerin açılış kurdelesini, sağanak yağmur altında Vali Mustafa Çiftçi ve Milletvekilleri kesti. Açılışın ardından davetliler restore edilen Abbasoğlu Konağını gezdi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı