Özel Elitpark Hastanesi

Belediye de Halk Günü Toplantıları Başladı

Çorum Belediyesinde  her hafta Çarşamba günleri saat 10.00-12.00 arasında belirlenen halk gününde Belediye Başkanı ile görüşmek, hayırlı olsun dileklerini iletmek isteyen vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Mütevazı ve samimi tavrıyla Çorumluların gönlünü kazanan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “hemşehrilerimizle gönül bağımızı daha da güçlendirmek ve vatandaşlarımızın istek-taleplerini bizleri iletebilmeleri için başlattığımız halk günü toplantımızın ilkini gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinledik. İletilen konuların acilen çözüme kavuşturulması için ilgili birimlerimize gerekli talimatları verdik” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Başkan Aşgın, “Bu makamlar vatandaşa hizmet makamı. Gelmek isteyen görüşmek isteyen herkesin rahatlıkla erişmesi gereken yerler. Göreve başladığımız günden bugüne kadar ziyaretimize gelen herkesle görüştük. Bundan sonra da kimseyi geri çevirmeyeceğiz. Vatandaşlarımızla daha özel görüşmek için halk günü toplantılarımız başlattık. Her hafta Çarşamba günleri 10.00-12.00 arasında devam edecek. Belediyemizin kapıları vatandaşlarımıza sonuna kadar açık. Bütün çalışma arkadaşlarımızla beraber hemşehrilerimizin taleplerini, sorunlarını dinleyeceğiz ve belediye imkanları çerçevesinde çözüm bulmaya çalışacağız” dedi.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı