Özel Elitpark Hastanesi

‘OSMANCIK’TA BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ALIYORUZ’

İYİ Parti’den seçime katılan Millet İttifakı adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan son kamuoyu yoklamalarına göre iktidar partisi ile yarışıyoruz sevindirici olan belli bir oran öndeyiz ben bu seçimin sessiz çoğunluğun zaferi olacağına inanıyorum.

Osmancık halkının teveccühünü almak beni sevindirdi,  Ayrıca halkımızın adayları değerlendirerek tercihini benden yana kullanacak görülmesi kendi geleceğini düşünmesinin bir göstergesi olarak görüyorum.

Seyyare Güzellik Merkezi

Biz bir kesimin değil her kesimin, bir partinin değil her partinin tüm Osmancıklının başkanı olacağız belediyemizin hizmetleri ve imkanları her vatandaşımızı düşünen ve kucaklayıcı olacaktır. Ben yaptım oldu mantığıyla değil ekibimizle ve halkımızın düşüncelerine değer ve saygı göstererek hareket edeceğiz.

Osmancık´ın yönetiminde halkın fikirleri ve düşünceleri bizim için çok değerli ve bu sebeple halkımızın seçim günü sandıklara katılımı sağlayarak Osmancık´ın geleceğine yön vermesini Güzel İlçemize değer katmak için halkımızın sağduyulu ve bilinçli olarak sandığa gitmesini önemle rica ediyorum.

Bu başarıda benimle beraber olan basınımıza ekip arkadaşlarıma ve Osmancığın çok değerli halkına teşekkür ediyorum.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı