BELEDİYE BAŞKANI AŞGIN’DAN ESNAFA SÜRPRİZ ZİYARET

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, esnafa sürpriz ziyarette bulundu.

Sabah evinden çıkan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, yol üzerinde yer alan esnaflara sürpriz ziyarette bulundu. Başkanı sabahın erken saatlerinde karşısında gören esnaf şaşkınlığını saklayamazken bu durumdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Seçim öncesinde olduğu gibi şimdi ve sonrasında da esnaf ve vatandaşlarla yakın ilişki içerisinde olacaklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın,“Seçim bitti sizinle işimiz bitti demeyeceğiz” dedi.

Esnafı ve vatandaşı sık sık ziyaret edeceklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın “Seçim öncesinde yaptığımız çalışmalarda hem esnafımızla hem de vatandaşlarımızla hep beraber olduk. Onların teveccühleri ile 31 Mart Yerel Seçimlerinde belediye başkanı olarak seçildik. Seçim bitti nasıl olsa seçildik demeyeceğiz. Esnafımızla, vatandaşımızla sürekli yakından ilgileneceğiz. Onların dertleri ile dertleneceğiz. Bu sabah mesaiye yürüyerek gidelim esnafımıza sabah sabah hayırlı işler temennisinde bulunalım istedik. Görevimiz süresince de ziyaretlerimize devam edeceğiz” dedi.

Kendilerine sabahın erken saatlerinde yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti ve şaşkınlığı dile getiren esnaf Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a kendilerine olan ilgisinden dolayı teşekkür ettiler. Geliş güzergahında yer alan kahvehanelere de uğrayan Aşgın vatandaşlarla çay içerek sohbet etti.

Benzer Haberler...

Yorum Yap

error: Korumalı içerik !
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı