Özel Elitpark Hastanesi

Bekir Özsaçmacı Hükümeti Eleştirdi

İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, hükümete yönelik olarak eleştirilerin yer aldığı bir yazı yayınladı.

Bekir Özsaçmacı’nın Yazısı Şöyle :

Sevgili hemşerilerim, kıymetli Çorumlular,  Çorumu 25 yıldır yerelde, 17 yıldır hükümet olma sureti ile kim yönetti ben anlamakta zorluk çekiyorum. İktidar partisinin il başkanı geçtiğimiz gün yaptığı açıklamalarda kendisi de kimin yönettiği konusunda arayış ve tespit edebilme özlemleri ile feryadı figan ettiğini görmekteyiz.

Anadolu da çok eski bir hikâye vardır çocukluğumuzdan beri anlatılır iyi insan olabilmek maksadı ile büyüklerimiz anlatmıştır.

Seyyare Güzellik Merkezi

Yalancı çoban hikâyesini hepiniz bilirsiniz.

Hadi 25 yılın vebalinide üstlenmiyorsunuz, mecburen kaldı size 17 yıldır yetim Corumumuzu kimin yönettiği; işte Çorumu yalancı çobanlar yönetmiş bugüne kadar. Öyle diyor Akp il başkanı Ahlatçı, sıralamış çevre illerin durumunu ve bizim durumumuzu, ne yazık ki yapılmamış diyor. Siz o icraatların içinde değimliydiniz. Geçmişi olmayan bir partimindir sizin makamınız. Öyle kolay mı onlar yapmadı ben yapacağım deyip Çorumlunun vaktini nakdîni çalmaya ne hakkınız var.

Spor bakanından havaalanı isteyen akp yöneticisi ile Çoruma yatırımlar çığ gibi gelecektir. Çorum halkının ufkunu açmakta samimi yalanlar söyleyen akp yöneticilerinin başarılarının devamı, Çorum’umuza sabırlar diliyorum.

Yalancı çoban hikâyesinin sonucunu herkes biliyor sanırım.

 

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı