HLT Tente

BATMAN VE BAYRAKLI’DAN GÜR’E ANLAMLI HEDİYE

Exper Yaptır

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanlığına seçilen Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür’e hayırlı olsun ve kutlama ziyaretleri devam ediyor.

AK Parti Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Levent Batman ile AK Parti İl Ydk. Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Bayraklı, ÇESOB Başkanı Recep Gür’ü makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

Kendilerinin de esnaf olması münasebetiyle esnaf teşkilatının çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyleyen Batman ve Bayraklı, son 4 yıldır ÇESOB’ta Başkan Vekilliği görevinde bulunan Recep Gür’ün çalışmalarını da yakından takip ettiklerini ve Gür’ü oldukça başarılı bulduklarını ifade ettiler. Recep Gür’ün Birlik Başkanlığını da layıkıyla yapacaklarına inançlarının tam olduğunu kaydeden Batman ve Bayraklı, ziyarette ayrıca Gür’e üzerinde kendi resminin bulunduğu kara kalem portre hediye ettiler.

Seyyare Güzellik Merkezi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Recep Gür ise, esnaf ve sanatkarın menfaatine olan her konuda Çorum esnafıyla her zaman istişare halinde olacaklarını söyledi.

Ziyarette ÇESOB Yönetim Kurulu üyeleri Lütfü Barut ve Nesimi Özkubat ile Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz da hazır bulundu.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı