EHM Grup

BAŞKAN ZEKİ GÜL İSYAN ETTİ

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum Belediyesi tarafından Mimar Sinan Mahallesi’ne yeni yapılan bir çocuk oyun parkı kimliği belirsiz kişilerce yakıldı.

Yangında oyun grupları ve parkın kauçuk zemini ciddi oranda zarar gördü. Vatandaşların ihbarı üzerine yangın Çorum Belediyesi itfaiye ekiplerince söndürüldü ancak park kullanılamaz hale geldi.

Yaşanan olay Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül’ü adeta isyan ettirdi. Zeki Gül sosyal paylaşım sitesinde parkın fotoğraflarını paylaşarak, olayı gerçekleştirenleri kınadı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Gül paylaştığı mesaj şu ifadelere yer verdi: “Fotoğraflar Mimarsinan Mahallesi 2. Cadde üzerinde bulunan semt parkımız. Parkımızın oyun gruplarını daha yeni monte ettik, etmiştik.

Gece geç saatlerde semt parkımızın oyun gruplarına kendini bilmez kişi ve kişiler tarafından yakılarak zarar verildi. Duyarlı vatandaşlarımızın ihbarıyla itfaiye ekiplerimiz yangına zamanında müdahale etti.

Parkta çıkarılan yangın büyümeden söndürüldü. Evlatlarımızın oyun oynadığı semt parkımızda, böyle bir gaddarlığı yapanları en hafif tabiriyle kınıyorum. Ayıptır, yazıktır ve günahtır… Bu parklar elbette milli servettir ama daha önemlisi, evlatlarımızın oyun alanıdır, hemşehrilerimizin nefes aldığı yerlerdir.

Hemşehrilerimizden istirham ediyorum; parklarımıza, yeşil alanlarımıza, ortak yaşam alanlarımıza sahip çıkalım…”

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı