HLT Tente

BAŞKAN GÜL SUNGURLU VE UĞURLUDAĞ’I ZİYARET ETTİ

Exper Yaptır

Belediye Başkanı Zeki Gül, hafta sonu Sungurlu AK Parti İlçe teşkilatının yanı sıra Uğurludağ İlçe teşkilatı, Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun ve Kaymakam Emre Dündar’ı ziyaret etti.

Başkan Gül’ün Sungurlu ziyaretinde AK Parti Sungurlu İlçe Başkan Vekili Mevlüt Göyhan’la birlikte ilçe yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Ziyarette konuşma yapan AK Parti Sungurlu İlçe Başkan Vekili Mevlüt Göyhan Belediye Başkanı Zeki Gül’ün Sungurlu ilçesine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan Mevlüt Göyhan, Gül’e başarı dileklerinde bulundu.

Sungurlu ilçe teşkilatı ziyaretinde konuşma yapan Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Partinin iktidara gelmesi ile birlikte ülkede birçok alanda gözler görülür bir değişim olduğunu belirtti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Başkan Gül Sungurlu’dan Uğurludağ’a geçti

Belediye Başkanı Zeki Gül’ün Uğurludağ ziyaretinde ise AK Parti İlçe Başkanı Yakup Torun Başkan Zeki Gül’ün her zaman kendilerine destek olduğunu belirtti. Uğurludağ ilçesi adına Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür eden Yakup Torun Belediye Başkanlığı görevinde başarı dileklerinde bulunarak, “bizler her zaman sizlerin yanındayız ve sizlere her zaman destek vermeye gayret göstereceğiz” dedi.

Uğurludağ İlçe teşkilatı ziyaretinde konuşan Belediye Başkanı Zeki Gül ise Ak Parti İlçe Teşkilatının ve belediyenin birlikte hem ilçeyi hem de partiyi daha iyi bir noktaya taşımanın gayreti içinde görmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı