EHM Grup

BAŞKAN GÜL ATA CADDESİNDE ASFALT SERİMİNİ YERİNDE İNCELEDİ

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Ata Caddesinde asfalt serimini yerinde inceledi. Gül, söz verdikleri gibi Ata Caddesinin alt yapı işlerini 20 günde bitirdiklerini, ardından üst yapı ve yolla ilgili asfalt çalışmalarını yaptıklarını ifade etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Şehrin dört bir yanında alt yapı, üst yapı ve yol çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül, “20 günde Ata Caddesindeki içme suyu, kanalizasyon şebekesi gibi altyapı çalışmalarını tamamlayacağımızın sözünü vermiştik. 1400 metre kanalizasyon şebekesi 1100 metre de içme suyu hattı çalışması yaptık. Buradaki alt yapı çalışmalarından hemen sonra da caddemizi asfalt serimi için hazır hale getirdik” dedi.

5 bin 150 ton mekanik serdik, 5 ton asfalt serimi yapacağız
Geçtiğimiz yıl Ata Caddesinin bir kısmında yenileme çalışması yaptıklarını söyleyen Başkan Gül, ” Kazı yapılan alanda 5150 ton mekanik serdik. Bu mekaniğin üzerine de 5.000 ton asfalt serimi yapacağız. Asfalt işleri bitikten sonra Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü trafik işaretleme ve levhalama işlemini gerçekleştirecek. Hemşehrilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı