Exper Yaptır

Başkan Aydın Müjdeyi Verdi

Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, ilçeye yapılacak Sentetik Çim Futbol Sahası’nın yapım işinin 1 Ocak’ta ihale edileceğini açıkladı.

Dodurga’nın daha yaşanbilir bir kent olması için sosyal yatırımlara ağırlık verdiklerini belirten Aydın, ilçeye yapılması planlanan Sentetik Çim Futbol Sahası ile futbolsever Dodurga gençliğinin modern bir tesise kavuşacağını ifade etti. Başkan Aydın, gençlik yıllarında kendisinin de futbol oynadığını, Dodurga gençliğinin modern bir tesisin uzun yıllardır özlemini çektiğini vurguladı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Dodurga gençliğine sentetik çim saha için daha önce söz verdiğini hatırlatan Başkan Aydın, “Sentetik Çim Futbol Sahamız 18 Ocak’ta ihale edilecek. İlçemiz modern bir tesise kavuşacak. Gençlerimize, Dodurga halkına ne söz verdiysek arkasındayız. Söz verdiğimiz projeleri bir hayata geçiriyoruz. Dodurga’mızın daha yaşanabilir, daha sosyal bir kent olması için yüzme havuzu, kültür merkezi, spor sahaları gibi sosyal projelere ağırlık veriyoruz. Bu çalışmalarla birlikte gelecekte daha sosyal, daha mutlu, daha huzurlu bir Dodurga bizi bekliyor” dedi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı