Esmahal

“Barış Pınarı Harekatı’nın Amacı Fitnenin Sökülüp Atılmasıdır”

Çorumgaz

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş Hitit Üniversitesi Akademik Yılı Açılışına katılmak ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak amacıyla Çorum’a geldi.

Kurtulmuş, Barış Pınarı Harekatına katılan Mehmetçik için dua etkinliğinden sonra Yıldızpark Düğün Salonu’da Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya geldi.

Programda açılış konuşmasını gerçekleştiren Çorum Belediye Başkanı Dr.Halil İbrahim Aşgın, Barış Pınarı Harekatına değinerek“Türk milletini ayakta tutan gaza ruhudur. Askerimiz yeryüzünde adaleti sağlamak için çalışıyor” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Vali Mustafa Çiftçi ise, “ Bu gün Barış Pınarı Harekatının üçüncü günü şehitlerimiz var. Allah şehitlerimize rahmet eylesin.Allah bu aziz vatanda kıyamete kadar birlikte yaşamayı bizlere nasip etsin” şeklinde konuştu.

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyine düzenlediği Barış Pınarı Operasyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Amerika ve Çin’in başını çektiği ticaret savaşlarının başladığına ve bazı güçlerin terör örgütleriyle iş birliği içerisinde vekalet savaşlarına devam ettiklerini belirtti.

Kurtulmuş, “Türkiye’nin Barış Pınarı Harekatıyla yapmak istediği aramıza ekilmeye çalışılan fitnenin sökülüp atılmasıdır.” dedi.

 

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Korumalı İçerik!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı