EHM Grup

Bambaşka bir Osmancık

Exper Yaptır Yeni Banner

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, söz verdiği gibi Kızılırmak sahil kenarı projesini Ramazan Bayramına yetiştirdi.

Osmancık Belediyesi Kızılırmak Sahilinde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nı bambaşka bir görünüme kavuşturdu.

Başkan Gelgör, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Söz verdik, bayrama yetiştirdik. Kızılırmak sahil düzenlemesinin ilk bölümü olan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı tamamlandı” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’ün Osmancık’ın bir cazibe ve dinlenme merkezi haline getirmeye çalıştığı Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’ndaki çalışmalar bayram öncesi tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu.

İlçeye güzel bir görünüm kazandıran park, halkın taktir ve beğenisini topladı.

Verilen bilgiye göre; en son Sakarya’dan getirilen doğal çimler çiçeklerin yanına serildi. Bisiklet yolu boyandı. Sahil kenarında bir baştan diğer başa kadar taş döşeme işlemi tamamlandı.

Başkan Gelgör, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Muhsin Yazıcıoğlu Parkı yenilenen görünümü ile yeniden doğacak. Sadece Osmancık için değil çevre ilçelerimizin ve hatta ilimizin cazibe merkezi olacak şekilde dizayn ettik. Daha bunlar güzel Osmancık’ımız için bir başlangıç. Osmancık dendiğinde değil tüm Türkiye, Avrupa’sı da tanıyacak, Dünyası da tanıyacak. Turizmi canlandıracağız. Yoldan geçen araçların bir bölümünü Osmancık ilçesi içerisine yönlendirip sıcak para bırakmasını, böylece ekonomimizin canlanmasını planlıyoruz. Ekip işi bu işler, ben ekibime güveniyorum. Yılmadan, usanmadan azimle ve gayretle bu memleket için çalışacağız” dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı