EHM Grup

Azime Çiftçi’den Sungurlu’ya Ziyaret

Exper Yaptır

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin Eşi Azime Çiftçi Sungurlu İlçesini  ziyaret ederek, Eğitim Kurumlarına çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Azime Çiftçi, Sungurlu İlçesini ziyaretine Boğazkale, Mecitözü, Alaca ve Sungurlu ilçesi Kaymakam eşleri de eşlik etti.

Sungurlu İlçe ziyaretinde ilk olarak Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen serginin açılışına katılan Azime Çiftçi, yapılan çalışmaları tek tek inceleyerek, çalışmalar hakkında kursiyerler ve görevlilerden bilgi aldı. Halk Eğitimi kursiyerlerinin el emeği göz nuru olarak ortaya çıkardıkları eserler için kutlayan Çiftçi, kursiyerlere çalışmalarında başarılar diledi.

Azime Çiftçi ayrıca, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen ‘’Okuma-Yazma Seferberliği’’ projesi kapsamında kursu başarı ile bitiren kursiyerlerin sertifika dağıtım törenine katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çiftçi, ilçe ziyaretinde, Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu da ziyaret etti. Ziyareti sırasında öğrenciler, öğretmenler ve okul yönetimi ile bir araya gelen Azime Çiftçi, öğrencilerle yakından ilgilendi. Okulun genel durumu ve öğrencilerin eğitimleriyle ilgili okul yönetimi ve öğretmenlerden bilgi aldı.

İlçe ziyareti kapsamında şehit ailesini ziyaret eden Azime Çiftçi, burada J.Asb.Kd.Çvş.Yavuz Selim Karaman’ın ailesi ile bir süre sohbet etti.

Azime Çiftçi Şehit Yavuz Karaman Hafızlık Orta Okulunu ziyaret ederek Sungurlu ilçesinden ayrıldı.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı