AZİME ÇİFTÇİ GLUTENSİZ MUTFAĞA GİRDİ

Vali Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi Glutensiz Mutfak’ta yiyecek yaptı.

Çölyak Derneği’nin “Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket” projesi kapsamında Glutensiz Yiyecek Yapım Eğitimi alan kursiyerlerini Vali Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi ziyaret etti. Glutensiz Şef Süleyman Engin’den eğitim hakkında bilgi alıp glutensiz mutfağı inceleyen Çiftçi, daha sonra kursiyerlerle birlikte glutensiz yiyecek imalatına katıldı.

Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Musa Akış’ın eşlik ettiği ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti. Azime Çiftçi’nin Çölyak hakkında gösterdiği ilgi ve eğitime katılması tüm kursiyerleri çok mutlu etti.

Konu hakkında açıklama yapan Çölyak Derneği Başkanı Fatma Müjgan Demir; “Sayın hanımefendi Azime Çiftçi’nin glutensiz mutfağımıza gelmesinden büyük onur duyduk. Çölyaklılara karşı gösterdiği yakın ilgi ve projemize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki etkinliklerimizde kendisini misafir etmekten mutluluk duyacağımızı ve her zaman beklediğimizi belirtmek isterim” dedi.

Benzer Haberler...

Yorum Yap

error: Korumalı içerik !
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı