Özel Elitpark Hastanesi

AUTOMECANİCA’YA ÇORUMLU FİRMALAR DAMGASINI VURDU

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası üyeleri geçtiğimiz hafta sonu İstanbul TÜYAP’ta gerçekleştirilen Automecanica Fuarı’na katıldı. Fuarda Çorumlu bazı firmalar da stant açarken, hemşehrilerimiz geliştirdikleri teknoloji ile adeta fuara damga vurdular.

Her yıl geleneksel hale getirilen fuar gezisine yaklaşık 250 oda üyesi esnaf katılırken, fuarın ardından Boğaz’da tekne turu yapan oda üyeleri daha sonra Çanakkale’ye geçerek, şehitlik ziyaretinde bulundular.

Automecanica Fuarı’na ise Çorum’da faaliyet gösteren Kürkçüoğlu Egzoz damgasını vurdu. Kürkçüoğlu Egzoz, dizel motorlu araçlarda bulunan filtrelerin temizliğini sağlayan bir makine geliştirdi. Makine ise fuarda görücüye çıkarken, Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun da, Kürkçüoğlu Egzoz’un standını ziyaret ederek, bu başarısından dolayı firma kurucusu Ümit Özkader’i kutladı.

Ümit Özkader de, makinenin dizel tüm marka ve model araçların DPF’lerinde emisyon değerlerini de koruyarak yüzde 100’e yakın oranda, sorunsuz ve kolay partikül filtresi temizliği yaptığını söyledi.

Yine Çorumlu egzoz imalatçısı Areks Egzoz Sahibi Murat Alaca’yı da ziyaret eden Başkan Uzun, başarılı çalışmalarından dolayı Murat Alaca’yı tebrik etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Konyalı firma Anka Otomotiv’in standını da gezen Necmettin Uzun, önümüzdeki aylarda firma tarafından Çorumlu oto tamirci esnafına Konya’da eğitim semineri düzenleyeceklerini söyledi. Uzun, seminer için firma yetkilisi Faruk Küçükkömürler’e teşekkür etti.

Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu’nun standına da uğramayı ihmal etmeyen Oda Başkanı Uzun, burada da Federasyon Başkanları Özcan Saraçoğlu ile bir süre görüştü.

Fuara katılımlarından dolayı tüm oda üyelerine de ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Uzun, meslekleriyle ilgili sürekli kendini yenileyen teknoloji fuarlarını önümüzdeki yıllarda da yakından takip etmeyi sürdüreceklerini dile getirdi.

Başkan Uzun ayrıca fuara katılımlarından dolayı Alaca ve Osmancık Esnaf Odası Başkanlarına ve üyelerine, desteklerinden dolayı da Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ile ÇESOB Başkanı Recep Gür’e teşekkür etti.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı