EHM Grup

AUTO KİNG’E GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Exper Yaptır Yeni Banner

Auto King Çorum Merkez Şubesi, bugün Çorum Şahin Otomotiv bünyesinde görkemli bir açılış töreniyle hizmete girdi.

Açılışa Auto King İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ayhan Dayoğlu, ÇESOB Başkanı Recep Gür, ÇESOB Yönetim Kurulu üyeleri Nesimi Özkubat ve Burhan Balcı, Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, Çorum Şahin Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Görücü, Auto King Çorum Merkez Şubesi Genel Müdürü Hüseyin Kurt ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Auto King İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ayhan Dayoğlu, Auto King ailesinin en yeni üyesi olan Çorum Servis Merkezi’nin hizmete açılışını kutlamak için bir araya geldiklerini söyleyerek, şöyle konuştu: “Türkiye’nin Yetkili Servisi sloganı ile yola çıktığımız bu yeni dönemde, hızlı ama bir o kadar da sağlıklı bir büyüme atılımına giren, yeni üyeleri ile her geçen gün tüketicisine biraz daha yaklaşıyor, biraz daha güçleniyor.

Arkasına aldığı güçlü sermaye desteği, yetki ve sorumluluklar ile hızlı büyüme hamlesini başlatan Auto King, tamamen kurumsal ve profesyonel çalışanları ile geleceğin satış sonrasını bugünden şekillendiriyor. Her geçen yıl büyüyen Türkiye otomotiv pazarına bakıldığında, tamir, bakım ve onarım ihtiyacına olan talebin büyüdüğünü ve hızla şekil değiştirdiğini görüyoruz.

Sigorta ve filo şirketleri servis seçiminde çok zorlanıyor. Bir tarafta müşteri memnuniyetini sağlamaya ve pozitif müşteri deneyimi yaratmaya çalışırken, diğer tarafta maliyeti daha elverişli Auto King hale getirebilmek için çalışıyor. İşte biz, olarak tam olarak ihtiyacı karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımızı yoğunlaştırıyoruz.

Geçtiğimiz yılsonunda uygulamaya koyduğumuz stratejik değişim projesi sonrasında, bu yolda bize eşlik etmek isteyen pek çok kıymetli servis yatırımcısı bizimle temasa geçti.

Seyyare Güzellik Merkezi

İşte o yatırımcılardan birisi de Çorum Şahin  Otomotiv oldu. Bu yıldan itibaren servislerimizi; Ekspres, mini onarım, hasar onarım ve mobil parça onarım servisleri olmak üzere üç ana kategoriye ayırıp yönetiyoruz.

Öte yandan müşteri memnuniyetini daha da arttıracak projelere de hız veriyoruz. Zira müşterilerimizin beklentileri her gün biraz daha yükseliyor. Müşterilerimiz, bir kahve zincirinde gördüğü uygulamayı bir hasar onarım servis zincirinde de görmek istiyor. Bundan dolayı, Auto King Servis Merkezlerinin standartlarını, arzu ettiğimiz seviyenin üzerine taşınması için ön çalışmalarımızı yaptık ve gelişim sürecini başlattık.

Bu yıl içerisinde, öncelikle İstanbul’dan başlayarak, ekspres mini onarım ve bakım servisi açma hedeflerimizi sırasıyla gerçekleştiriyoruz. Özetlemem gerekirse, Auto King olarak hedefimiz; geniş servis ağımız ve dünyaca kabul görmüş tedarikçi ve iş ortaklarımızla birlikte başta tüketicilerimiz olmak üzere, sigorta ve filo şirketlerine yüksek kaliteli, güvenilir, elverişli fiyatlı hizmetler sunarak, Türkiye’nin Yetkili Servisi sloganımızın altını doldurmaktır.

Bu vizyonumuzda bize eşlik edecek olan Çorum Servis Merkezi yatırımcıları Serdar Bey ve Hüseyin Bey’e ve değerli çalışma arkadaşlarına bir kez daha başarılar diliyor, hepinize beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

Konuşmanın ardından servisin açılışını Auto King İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ayhan Dayoğlu, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Çorum Şahin Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Görücü ve Auto King Çorum Merkez Şubesi Genel Müdürü Hüseyin Kurt birlikte gerçekleştirdi.

Açılışın ardından ise davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı