Exper Yaptır

ASKER, ÖĞRENCİ VE PROTOKOL EL ELE FİDAN DİKTİ

Sungurlu Adliyesi Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından “15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı” fidan dikimi etkinliği düzenlendi.

Düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Başsavcı Emrah Özge Yelken, Ağır Ceza Reisi Yasin Uğurer, Cumhuriyet Savcıları, Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, Jandarma Komutanı Üsteğmen Tolga Çiftçi, Denetimli Serbestlik Müdürü, askerler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Düzenlenen etkinlikte 500 fidan Askerler, Öğrenciler ve protokol tarafından toprakla buluşturuldu.

Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken yapmış olduğu açıklamada; ” Bugün ki etkinliğimizi denetimli serbestlik müdürlüğümüz bünyesinde gerçekleştirdik. 500 adet fidanı hükümlü kardeşlerimizin yanı sıra askerlerimiz ve öğrenci kardeşlerimizle birlikte dikiyoruz. Başarılı bir çalışma olduğunu düşünüyoruz. Özellikle geçen sene 15 Temmuz’ da hain darbe girişiminde bulunuldu. Ülkemizin birliği ve bütünlüğü için bir tehdit söz konusuydu. Bunun içinde buradaki ormanımızın ismini 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı olarak düzenlemiştik. 15 Temmuz Şehitlerimiz başta olmak üzere tüm Şehitlerimize bir kez daha Allah’ tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.” dedi.

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı