EHM Grup

AŞÇI VE LOKANTACILARDA BURHAN BALCI DÖNEMİ

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum Aşçı ve Lokantacılar Odası’nın olağan genel kurulu hafta sonu gerçekleştirildi. Mevcut başkan İsmail Çıtak ve lokantacı esnafından Burhan Balcı’nın başkanlık için yarıştığı seçimlerde 137 oy alan Burhan Balcı, odanın yeni başkanı oldu. 2 başkan adayının yarıştığı seçimlerde 137 oy alan Burhan Balcı yeni başkan olarak seçilirken, mevcut başkan İsmail Çıtak ise 135 oy aldı.

Açılış ve yoklamanın ardından  başlayan genel kurulun divan başkanlığını Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkan Vekili Recep Gür, yaptı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Divan Başkanı Recep Gür, gündem maddelerini okuttu. Daha sonra yönetim, denetim ve mali raporlar okunarak oybirliğiyle ibra edildi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Genel kurulda ilk sözü Çorum Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkan Adayı Burhan Balcı aldı. 4 yıldır sorunları ve talepleri dinlediklerini dile getiren Balcı, bu sorunların çözülmesi için elinden geleni yapacağını ifade etti.

Balcı’nın konuşmasının ardından Çorum Aşçı ve Lokantacılar Odası mevcut başkanı İsmail Çıtak, kürsüye çıktı. 4 yıldır ellerinden geldiğince meslektaşlarına hizmet etmeye çalıştıklarını belirten Çıtak, Türkiye’de ilk defa hijyen belgesi dağıttıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından aşçılık ve lokantacılık mesleğine yıllarını vermiş ustalara onur belgesi takdim edildi.

Daha sonrasında ise seçimlere geçildi. Burhan Balcı ve mevcut başkan İsmail Çıtak’ın başkanlık için yarıştığı seçimlerde 137 oy alan Burhan Balcı, odanın yeni başkanı oldu. Mevcut başkan İsmail Çıtak ise 135 oyda kaldı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı