Exper Yaptır

ALYA DENİZ “SAÇIM, SAÇIN OLSUN” DEDİ

Çorum’da 7 yaşındaki Alya Deniz Göktürk, kestirdiği saçlarını Kanser Savaşçıları Derneği’nin “Saçım, Saçın Olsun” projesine bağışladı.

Kanser Savaşçıları Derneğinin “Saçım Saçın Olsun” kampanyası kapsamında gönüllü saç bağışlarıyla kanser hastalarının yüzünü güldürüyor. Çorum’da Alya Deniz Göktürk, “Saçım, Saçın Olsun” projesine destek verdi. Ailesinin sosyal medya üzerinden projeyi görmesi ve destek vermek istemeleri üzerine, 7 yaşındaki Alya Deniz Göktürk de saçlarını kestirerek Kanser Savaşçıları Derneği’ne bağışta bulundu.

Ailesi ile birlikte kuaföre giden Alya Deniz Göktürk, 5 yıldan beri hiç kestirmediği saçlarının 30 santimini kestirdi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Daha sonra kesilen saçlarının yanına bir mektupta yazan minik Alya Deniz, ailesi ile birlikte saçlarını Kanser Savaşçıları Derneği’ne göndermek üzere kargoya teslim etti.

Hasta arkadaşlarına mutlu etmek istediğini, bu nedenle kendisinin de çok mutlu olduğunu vurgulayan Alya Deniz Göktürk, arkadaşlarına yazdığı mektupta şu ifadelere yer verdi:

“Saçlarımı çok seviyordum, ama sizi mutlu edeceğimi öğrendiğimde, bende çok mutlu oldum saçım saçın olsun.”

Kızlarının bu anlamlı bağışı kabul ederek kendilerini kırmadıklarını belirten Alya Deniz’in babası Tugay Göktürk ise kampanyayı sosyal medyadan gördüklerini belirterek, “Sosyal medyada lösemili çocukların, saçlarının kesildiğini ve bununla ilgili bir kampanya başlatıldığını öğrendik. Akşam çocuklarla konuşurken, kızım da bende saçlarımı kestirip bende bağış yapmak istiyorum dedi, biz de bu duyarlı davranışına duyarsız kalmadık. Kızımın saçlarını, kestirdik, bir arkadaşımıza, bizim de bir mutluluğuna, payımız olsun dedik. Saçım Saçın Olsun kampanyasına katkı sağladık” diye konuştu.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı