Özel Elitpark Hastanesi

“ALT GEÇİT OLMASINA HİÇBİR ENGEL YOK”

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını Osmancık caddesinde sürdürdü.

Cadde üstünde bulunan işyerlerine tek tek girerek hatırlarını soran Bilgi Terlemezoğlu, sokakta yürüyen vatandaşları da ihmal etmedi.

“OSMANCIK KÖPRÜSÜ ÇORUM’UN GÜNDEMİNİ EPEYİ MEŞGUL EDİYOR”

Vatandaşların Osmancık Köprüsü soruları üzerine, İyi Parti Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, Çorum gündemini son günlerde meşgul eden önemli konulardan birinin Osmancık köprüsü olduğunu söyledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Geçtiğimiz günlerde bir web TV yayınında Çorum Belediye Başkan adaylarından bir tanesinin, Osmancık köprüsünün yıkılamayacağını, bu köprünün karayollarına ait olduğunu söylediğini hatırlatan Terlemezoğlu, o adayın konuşmasının devamında ise kendinin seçilmesi halinde ve halkın yıkılmasını istemesi halinde yıkacağını söylediğini belirtti.

“OSMANCIK KÖPRÜSÜNÜN YIKILARAK ALT GEÇİT YAPILMASINDA HİÇBİR ENGEL YOK”

İyi Parti Adayı Terlemezoğlu, Osmancık köprüsünün altından dere geçtiğinden dolayı buraya alt geçit yapılamayacağının söylendiğini ancak mühendislikte hiçbir zaman “olmaz” kavramının yerinin olmadığını ifade etti.

Terlemezoğlu, buradaki derenin olmasının, köprünün yıkılarak alt geçit yapılmasına engel olmadığını kaydederek, Çorum Belediyesini aldıkları zaman, Osmancık köprüsüne en kısa sürede çözüm bulacaklarını, çevrede bulunan vatandaşların talebini yerine getireceklerini sözlerine ekledi.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı