Esmahal Çok Yakında

Alaçam, TAPDER Genel Başkanlığı’na Seçildi

Lezzethanem Ev Yemekleri
Işıl Halı Yıkama

Kısa adı ‘TAPDER’ olan Tüm Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik derneği 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Uşak’ta gerçekleştirilen 3. Olağan Genel Kurul toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. TAPDER üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda yeni yönetim belirlendi. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Çorum il sağlık Müdürlüğü 112’de görevli ATT Murat Alaçam, yönetim kurulu adına bir konuşma yaptı.

Emin Kitap Kırtasiye Banner Reklam

Alaçam, “Tüm Acil Tıp Teknisyeni Ve Paramedik Derneği olarak 3. Olağan genel kurulumuzu bir bayram coşkusu ile gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Kuruluşundan günümüze kadar Acil Sağlık Hizmetlerinin vazgeçilmez parçası olan Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik mesleğinin her anlamda geliştirmek ve mesleğimize yeni vizyonlar katmak için mücadele eden derneğimiz, bundan sonraki süreçte aynı kararlılık ve azimle çalışmalar yapmaya, siz değerli meslektaşlarımızdan aldığımız güç ve enerji ile devam edecektir. ​Bu bayrak yarışında kuruluşundan bu günlere kadar derneğimiz ve mesleğimizin gelişimi için emek vermiş tüm arkadaşlarımıza teşekkürler ediyoruz. Ve inanıyoruz ki gelecek günler biz hayat kurtaranlar için çok daha aydınlık çok daha verimli olacaktır. ​İlk günkü aşkla; Yeni projeler, yeni çalışmalar yapmak ve bunları hayata geçirmek için hep birlikte aynı kararlılıkla yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Bu vesile ile mesleğimiz için yeni kongremizin hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

TAPDER yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Başkanı Murat Alaçam, Başkan Yardımcıları Ünal Durmaz, Fatih Mehmet Aras, Mustafa Özerdemir, İsa Çiçek, Özgür Boyraz ve Uğur Keskin.

Yeni Ay Eğitim Kurumları Orta Kuşak
Benzer Haberler...

Yorum Yap

error: Korumalı içerik !
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı