Esmahal

Ak Partililer Bayramlaşmada Buluştu

Çorumgaz

AK Parti Çorum İl Teşkilatı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi

Parti binasında bayramın ikinci günü düzenlenen bayramlaşma törenine, AK Parti Milletvekilli ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Milletvekilleri Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Osman Günay, ilçe başkanları, belde ve belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Programda açılış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, yaptı. Tüm şehitlere ve gazilere Allah’tan rahmet dileyen Ahlatcı, İslam aleminin bayramını kutladı. Ahlatcı, “Kurban Bayramı’nın İslam alemine, Türkiye’ye ve Çorum’a hayırlara vesile olmasını diliyorum. Huzur içerisinde bir bayram kutluyoruz. Huzur içerisinde böyle bayramlar kutlamamıza vesile olan, 1071 yılında Malazgirt Zaferiyle başlayan süreçte cumhuriyetimizin kuruluşuna ve ardından canlarını veren şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Biz bu topraklarda şehitlerimizle, gazilerimizle varız. Bugün huzurlu ve mutlu bayramları bu şekilde idrak ediyoruz. Bugünlere dik duran liderimizle geldik. Allah, böyle bir Cumhurbaşkanıyla siyaset yapmayı nasip etti. Biz kendisiyle övünüyoruz. Recep Tayyip Erdoğan’ın bayrağı altında siyaset yapmaktan mutluyuz ve gururluyuz” diye konuştu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Daha sonra Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da birer konuşma yaparak partililerin bayramını kutladı.

AK Parti Milletvekili Oğuzhan Kaya ise Doğu Akdeniz’de yaşanan olayları değerlendirdi.

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan da 2023 yılında yapılacak genel seçimleri hatırlatarak “Seçim hiç bitmemiş gibi çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Doğu Akdeniz’de yaşanan gerginlikleri de hatırlatan Ceylan, “Doğu Akdeniz kırmızı çizgimizdir” diye konuştu.

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Korumalı İçerik!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı