HLT Tente

AK PARTİ’DE COŞKULU BAYRAMLAŞMA

Exper Yaptır

AK Parti Çorum İl Teşkilatı tarafından Ramazan Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.

Parti binasında dün düzenlenen bayramlaşma törenine AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül, İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Milletvekili adayları Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Serap Yıldırım, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya ile çok sayıda partili katıldı.

Bayramlaşma öncesi bir konuşma yapan İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, konuşmasın da muhalefet partilerini eleştirdi. Konuşmasında 24 Haziran’ın önemine de değinen Karadağ, “Geleceğimiz ve çocuklarımız için son güne kadar çalışmalarımızı sürdürmeliyiz.” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Daha sonra konuşan Milletvekili Ceylan ise, Çorum’da rekor bir oy ile 24 Haziran’ı tamamlayacaklarını kaydederek, “Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğumuz bu günlerde, sevgi, hoşgörü ve barış içinde bir olalım, iri olalım, diri olalım” diye konuştu.

Milletvekili Ceylan’ın konuşmasının ardından Milletvekili Adayları Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve Serap Yıldırım da 24 Haziran seçimleri ile ilgili birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ardından Ceylan ve beraberindekiler, partililerin bayramlarını kutladılar.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı