EHM Grup

AK PARTİ’DE COŞKULU BAYRAMLAŞMA

Exper Yaptır Yeni Banner

AK Parti Çorum İl Teşkilatı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.

Parti binasında bugün düzenlenen bayramlaşma törenine AK Parti MKYK Üyesi, Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Milletvekilleri Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, AK Parti Çorum eski Milletvekili Maarif Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Cahit Bağcı, ilçe başkanları, belde ve belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Bayramlaşma öncesi bir konuşma yapan İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum’un her zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek çıktığını kaydederek, desteklerinden dolayı Çorum halkına teşekkür etti.

Belediye Başkanı Zeki Gül de partililerin bayramını kutlayarak, bu birlik ve beraberliğin ömür boyu sürmesi temennisinde bulundu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Milletvekili Erol Kavuncu ise Türk milletinin her anını bayram gibi birlik ve beraberlik içinde yaşadığını kaydederek, “Bu birlik ve beraberlik duygusu içinde aşamayacağımız hiçbir engel yoktur” dedi.

Milletvekili Oğuzhan Kaya da, Çorum’da birlik ve beraberlik duygusu içinde güzel işlerin yapıldığını kaydetti.

AK Parti MKYK Üyesi, Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ise, 13 yıldır siyasetin içinde aktif olduğunu ve çeşitli bölümlerde görev aldığını kaydederek, “Bu süreç içinde halkımızın bize her zaman destek çıktığını ve yanımızda olduğunu gördüm. Bu destek her geçen gün büyümektedir. Şahsımız bir abi, kardeş gibi, evlerinden biri gibi gördüler. Bana sahip çıktıkları için destekleri için Çorum halkımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Milletvekilleri ve İl Başkanı Karadağ, partililer ile bayramlaşasıyla program sona erdi.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı