HLT Tente

AK PARTİ OSMANCIK TEŞKİLATINDA YEREL SEÇİM HAZIRLIĞI

Exper Yaptır

AK Parti Osmancık Teşkilatı’nın önümüzdeki aylarda yapılması planlanan yerel seçimlerle ilgili hazırlık çalışmaları yoğun bir tempoda sürüyor.

Her ay düzenli olarak yapılan İlçe Genişletilmiş Danışma Toplantısının Ağustos birleşiminde yerel seçim hazırlıkları gözden geçirilerek durum değerlendirmesi yapıldı.

Toplantıya Çorum Milletvekili, TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Hamza Karataş, İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Gençlik ve Kadın Kolları, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleri ile partililer katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

İlçe Genişletilmiş Danışma Toplantısında yerel seçimler öncesi yapılacak çalışmalar, bugüne kadar yapılan çalışmalar ele alınarak yol haritası belirlendi.

İlçenin sorun ve taleplerinin de değerlendirildiği toplantıda birlik ve beraberlik içinde çalışılması konusunda fikir birliğine varıldı.

Toplantıda konuşan Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, “Teşkilatımızla birlikte danışma toplantımızda önümüzdeki yerel seçimlere yönelik çalışmalarımızı değerlendirdik. Bir bütün olarak, omuz omuza halkın iktidarı için mücadele edeceğiz. İnanıyoruz, kararlıyız, hep birlikte kazanacağız” dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı